Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Rybnik - Zakopane

 przez Żory, Suszec, Pszczynę, Bielsko - Białą, Żywiec, Suchą Beskidzką, Maków Podhalański, Juszczyn, Osielec, Jordanów, Skomielną Białą, Chabówkę, Nowy Targ, Poronin

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
RYBNIK DA UL. 3 MAJA (obok Biedronki) ZAKOPANE DW. PKP
06:30
bV
ŻORY DA ZAKOPANE DW. PKP
06:50
bV
SUSZEC I BAR ZAKOPANE DW. PKP
07:00
bV
PSZCZYNA UL. SOKOŁA ZAKOPANE DW. PKP
07:20
bV
BIELSKO - BIAŁA DA ZAKOPANE DW. PKP
07:50
bV
ŻYWIEC UL. ŻEROMSKIEGO - POGOTOWIE ZAKOPANE DW. PKP
08:28
bV
SUCHA BESKIDZKA DA ZAKOPANE DW. PKP
09:15
bV
SUCHA BESKIDZKA RYNEK ZAKOPANE DW. PKP
09:19
bV
MAKÓW PODHALAŃSKI DA ZAKOPANE DW. PKP
09:27
bV
JUSZCZYN SKRZYŻOWANIE ZAKOPANE DW. PKP
09:33
bV
OSIELEC SZKOŁA ZAKOPANE DW. PKP
09:39
bV
JORDANÓW RYNEK ZAKOPANE DW. PKP
09:51
bV
SKOMIELNA BIAŁA OŚRODEK ZDROWIA ZAKOPANE DW. PKP
10:03
bV
CHABÓWKA WIADUKT ZAKOPANE DW. PKP
10:10
bV
NOWY TARG DA ZAKOPANE DW. PKP
10:35
bV
PORONIN PKP ZAKOPANE DW. PKP
10:53
bV
ZAKOPANE UL. KASPROWICZA ZAKOPANE DW. PKP
11:01
bV
ZAKOPANE DW. PKP
11:03
bV
Legenda: 
  • b - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII,
  • V - kurs przyspieszony.

Nasza flota

Partnerzy